Kalendarz wydarzeń

Brak wydarzeń

Reklama

Klub Imperium - Śrem

Ocena: Brak ocen

Informacje o klubie

NazwaKlub Imperium
AdresZamenhofa 1
Kontakt tel.511 031 313
Strona wwwwww.imperiumclub.pl
E-mailmanager_imperium@poczta.fm


W klubie znajdują się 2 doskonale wyposażone bary oferujące pełną gamę trunków. Wystrój klubu miło zaskakuje gości. Ceny są umiarkowane i przystępne. Imperium Music Club w całości jest wentylowany. Dodatkowo, dla wymagających klientów, w górnej części klubu znajdują się dwa VIP Roomy. Są to pomieszczenia z osobną wentylacją, oddzielone szklaną ścianą od reszty klubu, w których panuje cisza pozwalająca na swobodną rozmowę. Kanapy i fotele obite są bardzo dobrej jakości tkaniną. Dwie osobne sale taneczne. Do każdego parkietu należy osobny bar, z obszernym podświetlanym blatem. Nad każdym z barów zawieszone są telewizory plazmowe, na których można zobaczyć co się dzieje w innych klubach na całym świecie!

Po prostu trzeba to zobaczyć samemu! Czas spędzony w Imperium Music Club uprzyjemni miła i fachowa obsługa. Piękne kelnerki i profesjonalni barmani zadbają o Wasze dobre samopoczucie. Przyjdź, zobacz i zostań stałym klubowiczem Imperium Music Club! Klub czynny co weekend dla każdego w piątki oraz soboty. Piątki – Panie – wstęp wolny – podczas piątkowych imprez odbywać się będze karaoke. W tygodniu dla waszej dyspozycji będzie wspaniała nowoczesna restauracja.

Zdjęcia z klubu


Najnowsze galerie



Komentarze
Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję